Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen bőrproblémám van?

Milyen bőrproblémám van?

Figyelt kérdés

Tehát, kb. 4-5éve van egy barna folt a jobb mellemen s a nyakamon. Mi lehet ez? Azt tudom, semmilyen gomba elleni krém nem használt, nyilván, még nem is mentem bőrgyógyászhoz. De, nem viszket, semmi baja csak az, hogy ott van, és mintha lassan, de biztosan terjedne.

Remélem, akad hasonló bőrbetegségben szenvedő válaszoló is,

de azért minden választ előre is köszönök!



2013. máj. 6. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen van, csak fehér!! :( Az arcomon kezdődött, először piciben, most meg már nem olyan pici. Úgy érzem magam ezért, hogy nagyon ronda vagyok. Tavaly május környékén az első strandolás után kezdődött. Utána nagyon nagyon oda kellett figyelnem a további barnulásomra, főleg az arcra, hogy ne legyen még feltűnőbb. Hisz hogy néznék ki négerbarna arccal rikító fehér folttal :( nagyon elkeseredett vagyok.

Az internet tele van tanácsokkal, de mint barna foltokra való.

A bőrgyógyászom kakilt rá, felírt egy 5000-es krémet, ami szerinte 4-5 múlva kezd el hatni, addig vegyem. Hát nem leszek tesztalany, főleg nem az arcomon fogom próbálgatni a trutyikat...

2013. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barna és fehér folt is gomba. El kell menni a bőrgyógyászhoz és megnézetni. Sokáig kell kezelni, legalább 2 hónapig, de lehet még tovább is.
2013. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez biztos gomba?

2013. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!