Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pigment folt - mit lehet vele...

Pigment folt - mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Üdv. 14 eves srac vagyok. A jobb labamon meg a kezeimen es a homlokomon pigment folt van (feher). Engem hihetetlenul idegesit..:@ van aki azt mondja h nem lehet ezzel mit kezdeni, van aki meg az ellenlkezojet.. Akkor most mi az igaz? És ha nem is lehetne vele mit kezdeni,akkor mi a helyzet a pigment eltávolításal? Úgy tudom michael jackson is úgy lett,barnabol fehér bőrű. Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 22. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász. Valószínűleg a vitiligo nevű betegséged van, korlátozottan hatékony gyógymódok vannak rá.


A pigmenteltávolítás létezik, de nem javasolnám, mert akkor totál fehér leszel, mint a fal, és nem mehetsz többé napra. Igaz, a foltok akkor eltűnnek.

2012. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jobb fal fehernek lenni,mint foltos tehennek :/ Köszönöm a válaszokat, megnyugtatott egy kicsit.:)
2012. júl. 27. 07:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja igen,a pigment eltávolítást hogy csinálják? kb mennyibe kerül? magyrországon csinálnak ilyet?
2012. júl. 29. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!