Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Meg lehet tanulni úgy aludni...

Meg lehet tanulni úgy aludni hogy a számon veszem a levegőt?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 12:00
 1/8 Sudár András válasza:

Meg lehet, de nagyon egészségtelen, Az orrunkat azért teremtették, hogy hogy akaratunktól függetlenül kb 2 óránként a jobb orrlyukon, majd kb 2 óráig a bal orrlyukon vegyük a levegőt, Jin-Jang

Megfigyelheted, 2 óránként - ha akarod, ha nem kitágul hol egyik, hol másik orrlyukunk.

Javaslom olvass utána és tedd tudatosan, Kivétel, ha fertőzés miatt, vagy egyéb ok miatt egyik elzáródik

2014. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

" Kivétel, ha fertőzés miatt, vagy egyéb ok miatt egyik elzáródik"


Hát... ez itt az allergia téma...

2014. ápr. 24. 22:02
 3/8 anonim válasza:
Szerintem nem kell megtanulni, mert ha nem kapsz az orrodon levegőt, automatikusan a szádon veszed.
2014. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sudár András válasza:

Hát... ez itt az allergia téma...

Az orr egy hatalmas barlang bejárata. A fala tele van szőr tüszőcskével. Ezek az orrnyálkahártyával átnedvesedve hivatottak az idegen anyagok (virág pollenek, por, füst) semlegesítésére.

Az allergia mindig olyan valami, amit elutasítunk magunktól Most az a divat, hogy a tudati nem tetszésünket átköltöztetjük a környezetünkbe, Érdemes lenne elgondolkodni mit tudok elfogadni gondolatilag, ha ott rend van, a külső világra már nem leszünk allergiásak. Tudom első hallásra nehezen érthető.

2014. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 vadfanta válasza:

Kimész, ott a ruhaszárító kötél, leveszel egy csipeszt és az orrodra rakod. Gond nélkül aludhatsz a szádon keresztül lélegezve. Probléma megoldva.

Bár ez olyasmi mint amikor a légkondiból kiveszed a szűrőt, az nem véletlenül van ott.

2014. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kuttyogó válasza:
Meg bmeg.
2014. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sudár András gondolata: "Az allergia mindig olyan valami, amit elutasítunk magunktól Most az a divat, hogy a tudati nem tetszésünket átköltöztetjük a környezetünkbe, Érdemes lenne elgondolkodni mit tudok elfogadni gondolatilag, ha ott rend van, a külső világra már nem leszünk allergiásak."


Ez téves. Sőt. Agymosás. Divat vagy nem divat, az allergia tudatunktól függetlenül létező valami.


Allergiásként állítom az allergia kezelhető, megszüntetni nem lehet teljesen.

Kérdezőnek a válaszom pedig az, hogy macerás szájon át venni levegőt, mert kiszárad a szád, torkod stb. és állati kényelmetlen. Nekem az orvosi ziliz (fehérmályva) gyökérből készített hideg vizes tea segített. A nyálkahártyákat abajgatja. Orron keresztül fel kell szívni. Naponta többször is lehet. Meg is lehet inni, a belső nyálkahártyáknak is jót tesz. Készítése: 2 evőkanál ziliz gyökeret beleteszel egy bögre hideg!!! vízbe, 1 éjszakát állni hagyod. Akkor jó, ha már olyan szép "pisi" színű. Leszűröd. Az íze édeskés, nem gáz. Ezt a felhasznált gyökeret még egyszer be lehet áztatni. Sok sikert! :)

2014. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha az orrodon nem kapsz levegőt alvás közben, akkor kinyílik a szád, nem kell ezt tanulni. Ha már be van dugulva az orrod, akkor nehéz elaludni, ezt én is tapasztaltam.

Próbáld meg a fejed magasra tenni, mintha félig ülnél, és úgy próbálj meg elaludni, nekem ez segített. Nekem még az is volt, hogy elkezdtem tüsszögni, és folyamatosan, perceken keresztül tüsszögtem ha vízszintesen volt a testem. Ekkor találtam ki a félig-ülve alvást és segített.

2014. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!