Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem tudok rendesen...

Miért nem tudok rendesen levegőt venni?

Figyelt kérdés

Szombaton elkezdett fájni a torkom, és rengeteget köhögök. Sárgás-zöldes "trutyi" jön fel a torkomon, és amikor....feljön... akkor olyan mintha hánynom kéne :( A köhögéstől már az állkapcsom, és a fejem is nagyon fáj. Ráadásul nem tudom megtölteni a tüdőm levegővel, csak kisebb adagokban, nem tudok elfeküdni, csak ülni, é ez nagyon kellemetlen... Anyukám adott gyógyszereket: NeoCitran (Én úgy hívom, hogy Neocsitránó, mert egyszer olaszországban voltunk, tesóm megfázott, bementünk a gyógyszertárba, és mondta a tesóm: neo citran, Aspirin. A nő meg: ? Aztán adott egy papírt, hogy írjuk le a gyógyszerek nevét. Erre a nő: Ó! Neocsitránó, Ászpiríná! XDD Na mindegy...), Strepsils, Calcimusc, Prospan, Tantum Verde, a spray fajta. Főzött nekem gyömbér teát, mézzel. De egyik sem hatott igazán :( De orvoshoz most nem tudunk elmenni, mert ünnep van, kórházba szerintem nem kell menni, mert annyira azért nem komoly, hogy a halál küszöbén állok. Valami tanácsot, esetleg gyógy hatású termékeket tudnátok írni? Előre is köszönöm a válaszokat :)

12/L



2014. ápr. 21. 08:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Zöldes-sárga trutyi bakteriális fertőzést követő légcsőhurutra utal. A teát melegen kell fogyasztani és a kamillás inhalálás (kamilla nélküli gőz is jó) ajánlott, segít a váladék felköhögésében.
2014. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!