Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Falpenész, allergia; mit...

Falpenész, allergia; mit csináljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kis korom óta rendszeresen szenvedek egészségügyi problémákkal. Mandulagyulladás, allergia stb. Kimutatták a poratka, illetve lisztatka allergiát és ennyi. Meg hogy súlyos vérszegénységben szenvedek, amit nyàron már kezeltek, de nem oldódott meg a teljesen. A fő gondom: amikor esik az eső és nedves az idő, nedvesedik a fal is, különöseb az én szobámban. Csúnyán fogalmazva ilyenkor taknyom-nyálan összefolyik, könnyezek, rengeteget tüsszögök, szinte már fáj, állandóan fújom az orrom. Emellett fáradt vagyok állandóan, mert nem is tudom ezek miatt rendesen kialudni magam. És mivel nincs szigetelve a lakásunk, gyakori a penész a falon, amit anyukám mindig igyekszik eltávolítani. De sajnos már nem tudok mit csinálni, sok allergiagyógyszert kaptam már, de már szinte immunis vagyok mindre, kalciummal is próbálkoztam. Mit csináljak? Az orvosok soha nem tudnak semmit, nem tudnak segíteni rajtam. De csak itthon jön elő ez a mértékű náthám... Jogra járok, rengeteget kell tanulnom, de nem egyszer fordult elő, hogy ez hátráltatott. Valaki hasonló helyzetben volt már? Tanács? Előre is köszönöm!

2014. máj. 3. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A penésszel sajnos csak annyit lehet csinàlni, hogy rögtön eltávolítani. Gyakran kell egy nap szellőztetni, kereszthuzattal 5-10 percig. Ruhát ha van rá lehetőség nem a lakásban szárítani, főzni nyitott ablaknál. Lehet kapni olyan falfestéket ami elvileg nem penészedik, de elég húzós az ára. Sajnos ahol megjelenik szinte nem lehet kiírtani.
2014. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos mar mindent probaltunk, de semmi javulas :( koszonom a valaszt :)
2014. jún. 16. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!