Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Érzékeny, vérző ujjbegyek...

Érzékeny, vérző ujjbegyek egyik napról a másikra. Allergia?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy itt nem orvosok vannak - vagy ha igen, akkor sem munkaidőben -, de jelenleg nincs lehetőségem orvoshoz menni, és hátha itt találkozott már hasonló problémával.


A bal kezem három ujjbegyén szétrepedezett a bőröm, ma el is kezdett 'vérezni'.

Jelenleg így néz ki:

[link]


Nem használok semmilyen új készítményt, nem mosogattam egy-két tányérnál többet az utóbbi időben. Kézkrém, Nivea krém nem segít rajta.

Nem fáj, nem viszket, csak nyilván fura tapintású.

Lehetséges, hogy valamire mégis allergiás lennék? Sosem voltam még allergiás, nem nagyon tudom, mik lehetnek a tünetei. Vagy esetleg más lehet az oka, vitaminhiány?


A többi ujjamon, bőrömön nincs elváltozás, nem "terjedt" tovább ez az izé, csak a meglévő ujjaimon rosszabbodott.


Köszönöm a válaszokat előre is!



2014. ápr. 27. 18:22
 1/2 masni1 ***** válasza:
Szerintem valamilyen bőrgomba. Próbáld meg ecettel lemosni. Nagy bajt nem csinálsz, ha kipróbálod. Allergia nem valószínű, az nem ennyire lokalizált.
2014. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez velem is.szokott lenn iha szines kulseju ceruzat hasznalok sok ideig... Neked nemtudom h mitol lehet de nekem a koromviragkrem segitett meg ha mesz borgyogyaszhoz biztos h tud adni v mondani valamit. Sok sikert h javuljon :)
2014. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!