Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van aki kigyógyult a pollenall...

Van aki kigyógyult a pollenallergiából? Hogyan?

Figyelt kérdés

Kb. 10 éves korom óta allergiám van, és elméletileg szinte minden pollen féleségre, amit tűpróbával ki lehet szűrni(szőr, fák, poratka stb.). Úgy két éve abbahagytam a gyógyszer szedését, azokból is mindenfélét szedtem (aerius, xyzal, cetirizin, nasonex orrspray). Tavaly csak augusztusban jött ki az allergia, bár akkor brutálisan, de idén már most májusban szenvedek tőle. Nem akarok gyógyszert szedni, szóval van valami ami természetes úton enyhítené az allergiát? Vagy megszüntetné? Tapasztalatok?

Köszönöm előre a válaszokat!:)

18/L



2014. máj. 20. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:

senki nem gyógyul meg, max tünetmentessé válik... én nálam sokat segített mikor leszoktam a dohányzásról és elkezdtem sportolni, öcsémnek a homeopátia segített(bár szerintem ez csak placebo)


érdekes még, hogy parlagfû, kender, rozs allergiám van, de csak magyarországon... itt hollandiában, németországban, osztrákoknál nincs semmi tünetem...

2014. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Autoimmun betegségeket AIP diétával vagy paleolit táplálkozással kell segíteni meggyógyulni.


Továbbá kerülni kell mindenféle oltás adjuvánst, gyógyszereket, szintetikus fölösleges mérgeket.

2014. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! A gyógyszerek általában nem oldják meg a problémát.Jó pár ismerősöm használ minőségi gyógynövénykivonatokat gyógyszerek helyett és már tünetmentesek.Jobbulást!
2014. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. máj. 22. 11:08
 5/10 anonim válasza:
anyámnak is nagyon hasonló problémái voltak de hozat kecsketejet és azt issza és már nincsenek allergiás tünetei
2014. máj. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém pollenallergiás. Elköltözött érintetlen falusi környezetbe, ahol a pollenre nem rakódik rá a Diesel kipufogó korom. Az allergiája megszűnt, pedig naponta sétál a természetben parlagfű és egyéb pollen közt. Tehát igaza van a tudósoknak, nincs olyan hogy pollen allergia, csak a pollenre rakódó Diesel korom okozta allergia.
2014. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Allergiás vagyok énis...fújom az orrom, tüsszögök, éjjelente fáj a torkom meg ilyenek.


Európába itt van a legtöbb pollen. Eész orstág szinte pollenes. Több mint a fél orszég allergiás rá.


Hogy lehet kigyógyúln iebből ? itthon, ebbe az országba ne is akar kigyógyúlni ebből, mert így nem lehet hogy az egész ország pollenből áll.


Költözz el nyugatra ahol nincs, lehetőleg minél messzebb.

Arra leszel figyelmes főleg nyaranta hogy nem vagy allergiás.

2014. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lamar válasza:
Nagyon nem szeretem, mikor némelyek azt a megoldást ajánlják, hogy költözz el, vagy több hónapot menj tengerpartra, stb. Vajon végig gondolják, hogy mennyi esélyed van erre? Nem tisztességes az allergiában szenvedőknek ilyen tréfás tanács.
2014. szept. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
14/f vagyok és idén nyáron kb. elmúlt. ez előtt nagyon durván allergiás voltam : légtisztító, 2-3 féle gyógyszer, napi 20 pzs. de egyszerűen kigyógyultam:)
2014. szept. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rita27 válasza:
A pollen allergia tüneteit lehet csökkenteni illetve tünetmentessé lehet tenni aloe vera gél ivással és pollen tabletta szedésével.Több ismerősömnek is ez segített!
2015. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!