Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Krónikus lyme betegségből fel...

Krónikus lyme betegségből fel lehet gyógyulni? Volt, aki kigyógyult?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, 5 hónapja, közvetlenül szülésem után keletkeztek a tünetek. Van idegi, izom és ízületi tünetem is.
2014. márc. 31. 07:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen gyógyítható de antibiotikumot kell rá szedni. Mik a tüneteid?
2014. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon sok tünetem van, szinte minden :( idegi főképp, de izom és ízületi is van :(

én sajnos olyanokkal beszéltem, akik nem tudtak kigyógyulni belőle :(

csak az akut lymeból

tudsz valakit jó példát, aki kigyógyult? hova járt?

2014. ápr. 3. 12:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy merre laksz,Dr Esztó Klárát sokan dicsérik például.
2014. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

tudom, hozzá fogok menni májusban

nekem csak az problémám, hogy ahogy kutakodom nem találok olyan embert, akinek lenne javulás

csak jó lenne reménykedni

de az is igaz, hogy az interneten általában azok írnak, akiknek rosszabb az állapotuk

2014. ápr. 3. 13:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Az index fórum lymeos oldalán is sok beteg van. Nem nézted még?
2014. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

de néztem és már nem is nagyon merem nézni, mert ott nem sok jót olvastam :( minél jobban beleástam magam, csak a rossz tüneteket olvastam :(

Te tudsz olyan olyanról, akinek javult az állapota vagy tünetmentes lett az antibiotikum kúrával?

2014. ápr. 3. 13:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki szedult is tole de helyrejott sokaig szedte a gyogyszereket. Erre biztosat csak az orvos tud neked mondani a tuneteid alapjan. De gondold vegig hogy sulyos fertozo betegsegekbol is meggyogyulnak.
2014. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
bárcsak bárcsak bárcsak én is.. csak kevesebb tünet vagy valami és az, hogy a fiamat fel tudjam nevelni :(
2014. ápr. 3. 16:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Már jobban vagy?

Jobbulást neked

2014. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudod hol szedtted össze?
2014. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!