Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tejallergia lehet?

Tejallergia lehet?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam, hogy jót tesz a bőrnek, ha 1:2 arányban összekeverünk tejet és vizet, majd egy spray kiürült, kitisztított flakonjába töltjük és úgy az arcra spricceljük. Elméletileg bababőr az eredmény, nálam piros, kiütéses, égő bőr. Látszódnak a pórusaim, azokban mintha lenne valami, és ez van az egész arcomon és nyakamon, ahová jutott belőle. Mit tudnék vele csinálni? Reggel vettem észre, este csináltam 10 körül, mikor megláttam, azonnal alaposan megmostam és bekentem nivea nappali arckrémmel.

2014. máj. 31. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Azonnal innod kellett volna egy Calciumos pezsgőtablettát és lemosni az arcod, ilyenkor jobb nem bekenni arckérmekkel, mert még az is rátesz egy lapáttal. Nézesd meg orvossal.
2014. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!