Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez milyen allergia? Liszt,...

Ez milyen allergia? Liszt, gabona, tej vagy más? (hosszú)

Figyelt kérdés

Szóval. Régóta ilyen..csomók vannak az arcomon, bezárt mitesszer, de csomósodik. Nagyon csúnya, eltüntetni nem lehet, már annyi mindent kaptam rá, semmi nem használ. reggel felkeléskor vissza van húzódva, arcmosáskor (akár sima vízzel) pedig előjön.


Másik dolog, zsírszékletem van, nagyon nem részletezném, röviden annyi, hogy zsír"darabok" vannak benne. (emésztetlen, gondolom én).


Fontos még: ha hajnalban felkelek (4-7 között), mindig, tényleg MINDIG rámjön a hapcizhatnék, bedugul az orrom, nem kapok levegőt. De ennyi, nem viszket a szemem, semmi más tünet. Viszont ha átalszom a hajnalt (ami ritkán van, mert ilyenkor jön rám általában a pisilhetnék:D), akkor felkelek kb. 8 körül, semmi bajom, nem hapcizok egyet sem.


További fontos lehet még, hogy a gabonaallergia tünetei nagyrészt megegyeznek az én tüneteimmel. Konkrétan: eldugult orr(legfőképp hajnalban, amit írtam), fáradtság(mindig,akármennyit alszok), erős PMS(szenvedek ha megjön, 3 gyógyszer 6órán belül, hasmenés,hányás,gyengeség), mandulagyulladás(állandóan tüszős mandulagyulladás-szerű, de nem érzek semmi fájdalmat), szemkönnyezés(már-már folyás), koncentrálóképesség romlása(ez sajnos munkában nem előnyös), bélproblémák(székrekedés, gyakorta fáj a hasam, hányingerem is rengetegszer van), vérellátási zavarok(igazából csak vérszegény-vashiányos-vagyok), gyakori vizeletürítés(napi 1liter folyadékot fogyasztok, és napi 30x pisilek, az orvosok nem tudják mitől, mintha mindig fel lennék fázva).



2014. jún. 6. 21:01
 1/2 Zoé970 válasza:
Szerintem mindenképp nézesd meg magad akár egy másik orvosnál akár kórházba,mert ez nem szokványos allergia.Lehetséges,hogy köze van a gabonaallergiához.
2014. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nah..akkor én ebből leszűrtem.hogy én nem vagyok liszt érzékeny, mert én is gondoltam erre,de nálam más panaszok vannak. Ööööhm.. ezt kb úgy fogod megtudni , ha elmész gasztroenterológushoz..és ő tovább küld vizsgálatokra.
2014. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!