Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tejfehérje allergia tanácsok?

Tejfehérje allergia tanácsok?

Figyelt kérdés

Kimutatták hogy allergiás vagyok rá, én is tudtam, ezért mentem el. Még egy lisztérzékenységet meg kell néznem vérből, de ha az nincs, akkor tejfehérje allergia.


Viszont tudom hogy tejfehérje allergiás vagyok és az előbbi csak formalitás, bár elmegyek majd.


Miben van tejfehérje, amit átlagosan eszünk?

Péktermékeknél pl mit szabad mit nem?


2014. jún. 3. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, nagyon sok mindenben van, és pont a péksütikről a legnehezebb eldönteni. Nagyobb áruházak (pl. Auchan meg hasonlók) időnként közzéteszik a péksüteményeik összetételét.

Amit még nagyon meg kell majd nézned, azok a felvágottak meg húsfélék, mert gyakran még a sonkákba is tesznek valamilyen formában tejszármazékot. Sajna gyakorlott tejfehérje-allergiás vagyok, bár csak gyerekkoromban volt és elmúlt.

2014. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elmúlt? lehet hogy nekem is elfog múlni?
2014. jún. 3. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Én gyerek voltam, gyerekek néha kinövik.
2014. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az Aldiban kiírják a péksütik mellé az összetevőket.
2014. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!