Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez allergia e vagy mi a fene?

Ez allergia e vagy mi a fene?

Figyelt kérdés

Ma elkezdett csiklandozni a torkom ami arra kényszerített, hogy köhögjek. Mostanra már egyre jobban köhögök, a szemeim vörösek, az orrom bedugul és könnyezek. Ez allergia e? Ha igen miféle? És ha nem mi lehet?

Alapvetően 2-3 héttel ezelőtt ugyan ez volt a bajom csak nem ennyire. Akkor csak köhögtem finoman. Azt hittem, hogy a hideg víz miatt megfáztam, de szerintem ez nem lehet az. Tippek?



2014. jún. 10. 21:48
 1/5 Beltazor91 válasza:
sztem ez allergia lesz. irány a pulmonológia, ott majd egy bőr teszt. ha allergia kapsz majd Anti-hisztamint ( aerius claritin stb...)
2014. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha most nem megyek el (nem is tudnám nyitva van e) akkor lesz e valami komolyabb bajom? Most már a köhögéssel együtt sűrű nyál is jön fel és majd meg fulladok.
2014. jún. 10. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet komolyabb bajod, például mint írtad megfulladhatsz. Gondolj arra, hogy pl egy influenzába is bele lehet halni, viszont ha antibiotikumot szedsz, akkor lényegében pár nap alatt meggyógyulsz.
2014. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beltazor91 válasza:

hát bizonyos fajta allergiába bele is lehet halni.

Nem vagyok orvos, én Aerius-t szedek(anti-hisztamin), ha már nagyon nem vagyok jól akkor kalcium pezsgő tabletta, vagy sima tabletta. Kalcium rögtön segít.

2014. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisztina 17 válasza:
Szia én nekem is alergiám van de nem tudom mitöl meg nekem orr polip omis van és az orrom on nem kapok levegőt nagyon rosz én nekem vérből és vizeletböl csinàltak alergia tesztet de nem mutatót ki semmit menj el orvoshoz és csináltak vérből és vizeletböl alergia tesztet és teljes vér és vizelet kivizsgálást
2014. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!