Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit tehetnék nagyon erős...

Mit tehetnék nagyon erős allergia ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hete nagyon erős allergiás tüneteim vannak (torok és szemviszketés, erős tüsszögés, orrfolyás), szinte egész nap.

Több féle gyógyszert is próbáltam már (Aerius, Cetirizin, Allegra)

De egyik sem enyhíti sokkal a tüneteket.

Ami régen jobban hatott, az a Cetirizin hexal, de mostmár szinte semmi hatása nincs, mintha a szervezetem

"megszokta volna a hatóanyagot"

Tudnátok segíteni?

Ha valakinek hasonló baja volt, annak mi vált be?



2014. jún. 14. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
orvos
2014. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ön kérdez a Richter válaszol.. én sem tudom..én is régota szenvedek,ez engem is érdekelne..Valaki segitsen..
2014. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Claritin tablettát és calcium pezsgőtablettát próbáltad már? Emellett kipróbálhatnád a sópipát is és a tejmentes diétát.
2014. jún. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!A gyógynövényeketpróbáltad már?Elég jó tapasztalatok vannak velük.Sok ismerősömön segítettek és már tünetmentesek.Ha esetleg érdekel pár tapasztalatot szívesen megosztok Veled emailben.Jobbulást!
2014. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!