Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Tudnátok írni olyan recepteket, amik alacsony hisztamin tartalmúak, tehát azok is fogyaszthatják, akiknek hisztamin intoleranciája van?

Utánaolvastam, hogy miket nem lehet enni ilyen esetben, és miket igen, de recepteket sehol nem találok... és, ha az ember rászokik egy hisztamin diétás étrendre, elmúlhatnak a hisztamin érzékenység miatt kialakult tünetei?

Keress kérdéseket hasonló témákban: hisztamin, allergia

2014. júl. 11. 11:02  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Igaz az, hogy a hisztamin érzékenyek nem ehetnek csirkét? Egy allergiaközpont oldalán olvastam, de remélem, hogy téves, mert ezen kívül más húsfélét nem igazán eszem. Illetve sok helyen azt írják, hogy banánt, almát, babot nem lehet enni, máshol meg azt, hogy igen, már eléggé összezavarodtam...

# 1/2Időpont 2014. júl. 11. 11:06 Privát üzenet

[link]

nekem is van ilyen allergiám :) ha bármi van ír!! :)

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2014. júl. 28. 12:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek ha egy 28 éves magyar férfi,172 cm, az alacsonynak, átlagosnak vagy magasnak számít?
Mit jelent ez az eredmény?
103/69-es vérnyomás és 91 pulzus még normális? Vagy már alacsony? Ja és igaz, hogy a normális értékek korhoz vannak kötve? 19/L
Mit tegyek, a magasabb vérnyomás érdekében?
Van köztetek valaki, akinek hisztamin érzékenysége van?
Mit jelent az, hogyha az allergiáim között van, hogy hisztamin 3/5 mmn?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!