Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tudnátok írni olyan recepteket...

Tudnátok írni olyan recepteket, amik alacsony hisztamin tartalmúak, tehát azok is fogyaszthatják, akiknek hisztamin intoleranciája van?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam, hogy miket nem lehet enni ilyen esetben, és miket igen, de recepteket sehol nem találok... és, ha az ember rászokik egy hisztamin diétás étrendre, elmúlhatnak a hisztamin érzékenység miatt kialakult tünetei?

2014. júl. 11. 11:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Igaz az, hogy a hisztamin érzékenyek nem ehetnek csirkét? Egy allergiaközpont oldalán olvastam, de remélem, hogy téves, mert ezen kívül más húsfélét nem igazán eszem. Illetve sok helyen azt írják, hogy banánt, almát, babot nem lehet enni, máshol meg azt, hogy igen, már eléggé összezavarodtam...
2014. júl. 11. 11:06
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

nekem is van ilyen allergiám :) ha bármi van ír!! :)

2014. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!