Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Parlagfű allergia ellen mi a...

Parlagfű allergia ellen mi a legújabb, legjobb gyógyszer (2014)?

Figyelt kérdés
Szénanátha, allergia ellen. Tüsszögés, orrfolyás, orrdugulás.

2014. júl. 25. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
A Diesel-motorok kiirtása. A pollenre rakódó Diesel kipufogófüst okozza az allergiát. Egyik ismerősöm folyton köhögött városon, aztán tanyára költözött ahol ugyebár elmondása szerint van pollen bőven. Csak éppen köhögése nincs.
2014. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
parlagfű tea
2014. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy ismerőstől úgy hallottam, jót tesz ha csapvizet iszol.

Én Allegrát szedtem egy ideig, idén már/még alig folyt az orrom. Én azt csináltam, hogy felszívtam egy kis csapvizet, mint amikor orrodba megy a víz, aztán kifújtam orrom és 1szer ha folyt azután.

2014. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem rendszeresen egyre később jött ki az utóbbi években. Régen mindig Aug 1-én. De mindig.

De az utóbbi években kitolódott szerencsére Aug. 20-a utánra.

Viszont idén - talán az enyhe tél miatt - már júniusban kijött a tüsszögés.

2014. júl. 25. 19:06
 5/8 A kérdező kommentje:

De vidéken is van dízel. A szél a kipufogó gázt is elfújja.


Ráadásul nekem vidéken egy buszkirándulás alkalmával jött ki. Arcfeldagadás és hasonló kiváló dolgok.

Azóta is "áldom" azt a k... falut/várost.

2014. júl. 25. 19:08
 6/8 Kata-Kata ***** válasza:
Ezek szerint, be vizsgált beteg vagy? Időben elkezdett,(júniustól) gyógyszer lordestin tabletta, Nasonex orrspray. Mire virágozni kezd, már elegendő védelem alakul ki a szervezetedben.
2014. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Parlagfüvet egyél! Nem vicc! Csak ne az út széléről szedd.
2014. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Allegra forte amit szedtem. Eddig jó, június óta szedem, bár augusztusban szokott durva lenni a tüsszögés, kiderül segített-e hogy korán elkezdtem.


Tavaly is más dobozban volt, nem tudom miért cserélgetik.

2014. júl. 27. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!