Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Állandóan kipattog a bőröm és...

Állandóan kipattog a bőröm és nagyon viszket, és sebesre vakarom mikor alszom. Voltam számtalan bőrgyógyásznál, de még allergia tesztet se csináltatnak azzal az indokkal, hogy lassan 10 éve csináltak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teli vagyok sebekkel egész nyáron és tavasz végén és ősz elején... Aki ismer tudja mi a helyzet, de szégyenlek kimenni rövidujjú pólóba vagy rövidgatyába... Állandóan hosszúban vagyok... Az utcán megnéz mindenki ez miatt... Mi a fenét tudnék csinálni még? Ha a bőrgyógyász bszik rám...

19F


2014. aug. 2. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress rá, hogy magán bőrgyógyászat.

Az fizetős, de legalább ott megvizsgálnak.

2014. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megállapítottak valamilyen bőrbetegséget? Az évszakokból amit leírtál az a sejtésem, hogy a napfény fokozza/hozza elő a tüneteket, azon segíthet, ha magas faktorszámú fényvédőt használsz rendszeresen, de ez csak tipp. Remélem sikerül találni egy jó bőrgyógyászt!
2014. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!