Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megmagyarazhatatlan hónapok...

Megmagyarazhatatlan hónapok óta tartó kör alaku viszkető kiütése volt valakinek? Vajon mitől lehet? 3 bőrgyógyásznál jártam és semmi hatása a kezelésnek egyik ezt mond másik azt.1. Allergia 2. gomba 3. Ekcéma.

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ekcéma. Nedvedzik is?
2012. máj. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne ijjedj meg.Bár ha allergia, akkor kideríthették volna mitől.Ezt én amúgy ez alapján laikusként valószínűbbnek tartanám, de orvos nem vagyok.Toljál sok kálciumot.

A bőrön mindig vannak furcsa tünetek.Egyszer belementem a Balatonba, kijödtem, és megmagyarázhatatlan ijjesztő vörös foltokkal voltam tele, azóta se tudom mi volt.Vagy pl. ha tejet iszom, kiömlik a felkarom, szite pattanás szerű hegek jelennek meg rajta.De más tejterméktől nincs ilyen, csak közvetlenül a tejtől.Ne aggódj rajta, na nagy baj lett volna mondják, inkább figyeld magad, hogy mire hogy reagála szervezeted.Anyukámnak minden előzmény nélkül pár éve csak úgy elkezdett feldagadni az arca, már alig bírt beszélnio, kálciumon kívül mást nem tudtak adni, ez vagy 3 évig volt, azóta se tudják mitől,. deelmúlt.Annyi minden lehet, de ne ijjedj meg.

2012. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kullancs volt benned valamikor?
2012. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Így látatlanban a gombára szavazok. Az szokott szabályos kör alakban jelentkezni. Más színű a közepe, mint a szélei? Terjed, nagyobb lett? Ha az, akkor jobb lenne minél előbb elkezdeni a kezelést. Keresd fel a bőr és nemibeteg gondozót, háziorvost, bárkit akinél még nem jártál. Kaparékot nem néztek?
2012. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet Lyme kor !

Nézz utána, nem játék !

2012. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!