Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ágyi poloska vagy bolhacsípés?

Ágyi poloska vagy bolhacsípés?

Figyelt kérdés

Egyik este megjelentek rajtam csípések a lábamon, vállamon, lábfejemen és nagyobb valószínűséggel bolha lehetett mert eléggé szőrös lábam van és állítólag ott nem csíp a poloska mégis a lábszáramon van a legtöbb csípés.

A kutyáinkban vannak bolhák folyamatosan kezeljük őket, de ez elég ok lehet arra hogy bolha volt.

Az ágyi poloskánál szakember hívása szükséges ezt tudom, de a bolhától hogyan lehet megszabadulni? Átnéztem az ágyat de nem találtam egyáltalán és magamon sem illetve nem éreztem mászkálást sehol.



2014. aug. 5. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ágyi poloska csípése egyes embereknél annyira különböző lehet, kicsi apró piros pöttyöktől kezdve a nagyobb duzzadt foltokig, hogy nehéz lenne így látatlanban megmondani. Tény, hogy a bolha nappal is csíp, az ágyi poloska pedig csak éjszaka, de a csípés helye sokszor csak napközben jön elő, kezd viszketni. Az, hogy az ágyban nem találtál, az még nem jelent semmit, mert rejtőzhetnek sok egyéb más helyeken is, pl. képek alatt, függönytartón, repedésekben, szegély lécekben, ahonnan csak éjszaka jönnek elő.
2014. aug. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért is nehéz megkülönböztetni a kettőt, mert mindkettő erősen viszket és sokáig, bár úgy tudom, hogy a bolhacsípés 2-3 nap alatt elmúlik, a poloskacsípés viszont 7-10 napig is látható.
2014. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!