Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségre gyanakodhatok?

Milyen betegségre gyanakodhatok?

Figyelt kérdés

4-5 napja kezdődött el,hogy kicsi,piros,viszkető pöttyök jelentek meg rajtam viszonylag nagy mennyiségben (kb.30 darab). Ahol megjelentek: lábfej,talp,derék,oldal,alkar. Illetve elszórtan combon és lábszáron. Minden nap újabbak jelentek meg, fokozatosan. Ágyi poloskára, atkára gondoltam, de jó lenne más véleményét is elolvasni ezzel kapcsolatban. Itt van néhány kép is róla:

[link]

[link]

[link]



2014. júl. 24. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

esetleg ekcéma?

új mosópor? új öblítő? ami allergiás reakciót válthatott ki.

2014. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne,hogy nem ekcéma.

Nem váltottunk mosószert.

2014. júl. 24. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is valami állatkára gondolnék. Rüh, vagy valami hasonló. Bőrgyógyásznak mutasd meg!
2014. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászat, valószínűleg rüh lesz. Fontos, hogy mindenkit kezeljenek, akivel egy háztartásban élsz.
2014. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miben különbözik az ágyi poloska csípése a rühtől?
2014. júl. 24. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet ágyi poloska csípése, sokféle reakció lehet utána, ha reggelre, vagy napközben jönnek ki és nagyon viszket, lassan múlik, akkor lehet ágyi poloska. Éjfél után jönnek elő, olyankor talán látsz is majd egyet, napközben nem látod őket.
2014. júl. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!