Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Elkezdődött az allergiám...

Elkezdődött az allergiám nátha tüsszögés könnyezés stb de tavalyi gyógyszerem elfogyott és nem vált be az allegra és még valami másikat is próbáltam mit javasolnátok mit szedjek ami elmúlasztja a szénanáthát?

Figyelt kérdés

Mennyiben befolyásolja hogy mellette Frontint szedek és fogamzásgátló tablettát is?Bevehetem mellé ezeket is?

A háziorvoshoz most nem tudok elmenni egy vénykötelest szeretnék kipróbálni.A gyógynövény teák se segítenek iszok néha egy csésze útifűvet.

A Zilola bevált valakinek?



2014. aug. 18. 11:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az allergiára legjobb a "csalán kapszula" napi 3 szem. A kapszula formájában jobb, mert abban nincs allergén anyag (herbcaps kapszula)! Szénanátha esetén a pollenszezon előtt 1-2 hónappal el kell kezdeni a szedést. Nekem ez vált be. Az allergiám teljesen elmúlt.
2018. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!