Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » TBS testvaj megengedett...

TBS testvaj megengedett erősen ekcémás bőrre?

Figyelt kérdés

Voltam a TBS-ban és mondtam, hogy az egész testem (főleg a lábam 10 centinként csúnya ekcémás és ugyan használok rá gyógyszertári kikevert krémet, de azok büdösek borzasztóan és rendszeres használat mellett meggyógyul a bőröm, de száraz marad...), így keresek valami olyat, ami JÓ ILLATÚ és hidratál. Egy nagyon büdös krémből adott mintát az eladó hölgy (hiába mondtam, hogy jó illatút keresek) [link] - ezt adta... borzalmas, a gyógyszertárit felülmúlja.. szóval szeretnék tőletek tanácsot kérni: ekcémás bőrön működnek az illatos, gyümölcsös testvajak? elegem van a büdös krémekből :( szeretném, ha jó illatú lenne a bőröm.


mandulás testvajat néztem ki, mert sokan szeretik, és talán van akinek szintén van ekcémája. Kezemen 3 féle van, a lábamon egy típusú van. Néha a hasamon, hátamon is van, de inkább a karomra és a lábamra kenném.


Nem hiszem, hogy egyedül én szeretnék ekcémás létemre jó illatú lenni :)


orvosom persze mondta, hogy minden, még a levegőben szálló illatanyagok is kiüthetnek, de már nagyon elegem van ebből a szagból :( párom is állandóan megjegyzi, milyen büdösek a krémjeim.. :(((


2014. okt. 6. 12:19
 1/1 Topor G ***** válasza:
Én minden hónapban más testápolót használok, mert ami nem okozott problémát (sőt segített is a bőrszárazságomon) az egy idő után már irritál... Szóval próbálkozni kell, és ahogy sikerül tünetmentesebb időszakba érni, próbálkozz (először egy kevésbé irritált kis bőrfelületen) az új krémmel. Igyekezz minél természetesebbet, kevés illatanyaggal, esetleg "hipoallergén" megjelölésűt próbálni!
2015. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!