Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Valaki egy nagyon jó allergoló...

Valaki egy nagyon jó allergológust ajánlani? Leginkább magánrendelések érdekelnének, az államiban nagyon nem bízok. Kérlek titeket, ne olyat ajánljatok, aki öt perc alatt lerendez, majd kihajít valami olyan szöveggel, amit magamtól is tudok.

Figyelt kérdés
Szeptember óta állandóan viszketek a hajlataimnál és a szemem környékén. Az ödéma óta ráncos a szemem körül, majd ma megint ödémára ébredtem. Egyik ismerősöm szerint ez ételintolerancia. Voltam szakrendelésen, ahol tévedésből a hülye doktornő Prick tesztet csinált, amit megcsinált már előtte is egyszer nem sokkal... Csak a házipor atkára lettem akkor allergiás, ez a marha nő meg onnantól kezdve kicsit sem vett komolyan! A bőrömre, és arra, hogy hogyan néz ki a szemem körül csak ennyit szólt: alkati kérdés! Na menjen a p*csába!

2014. nov. 13. 13:31
 1/1 anonim válasza:
Gyakorlatilag bármilyen magánrendelőben elvégzik az IgG ételintolerancia vizsgálatot. Allergológus szakorvos... nehezebb eset, én a Budai Allergiaközpontba mentem.
2014. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!