Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért érzem, hogy mindíg...

Miért érzem, hogy mindíg pisilnem kell, pisilés után is?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Budapesti gimnazista 10-es 16,5 éves srác vagyok,és mindig ugy érzem,hogy pisilnem kell,meg pisiles után is.Egyszerűen a 45 percet nagyonnehezen birom ki,es ahogy megszolal a csengettyu megyek is woodybudi-ba es pislek,ahogy vegzek jo 2-3 erc mulva megint kell..elmegyek orvoshz termeszetesen,de en sose ertem rá pisilni..mindig csak a hetedik ora elott mentem tdaig..mitol lehetett ez? Ugye nem lesz mtndg igy?Csajozni ki fog?:O meg hazit gyartani szunetbe?..elore is kossz es vagom h van ily.kerdes de ott nncsenek hasznos infk..

#pisi #iskola #draga 45 perc #nem segithet ralytam csak az urologus..
2014. nov. 9. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában gyulladások szoktak gyakori vizelési ingerrel járni, de fiúknál/férfiaknál a húgyúti fertőzés elég szokatlan (a húgycső nagyobb hosszúsága miatt). Biztosat csak orvos tud mondani vizsgálat után (lehet, hogy van valamilyen anatómiai eltérésed, ami hajlamosít a fertőzésekre). Egész biztosan megoldható a probléma, ne aggódj, csak mielőbb menj szakemberhez.
2014. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm válaszod:)
2014. nov. 9. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!