Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől ömölhetett ki így a hasam?

Mitől ömölhetett ki így a hasam?

Figyelt kérdés

Tegnap reggelire tojást ettem paradicsommal és paprikával... Utána ettem később egy csokit nescafeval....Majd később ananászt a párommal. hozzáteszem hogy egy egészet ettünk meg. már amikor vacsoráztam rizset hússAl éreztem h nagyon teli vagyok. Az ananászt közvetlen a vacsora előtt ettem...Rá 2 és félóra után az egész hasam kiöm

ltött...sűrübben a gyomromnál...Mára mintha lejjebb ment volna...Inkább csak a gyomromnál látszik jobban...Nem kívánok enni...Még mindig tele vagyok. Lehet ez az ananásztól? Egészségesen élek nem vagyok allergiás semmire...Minden nap eszek gyümölcsöt és zöldséget..Kérlek titeket segítsetek...Ja és szedek B vitamint a hajamra egy hónapja...Lehet h abba kéne hagyni? Előre is köszönöm a segítséget


2014. dec. 7. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy szeded a B vitamint? MagneB6-tal?

Mert nekem is, és anyumnak is hasmenést okoz a magnézium.

2014. dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem magne B6 al...
2014. dec. 7. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!