Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Főként lábszáron, de alhasi...

Főként lábszáron, de alhasi tájékon és kézfejen is megjelenő apró, bőr színű vagy enyhén piros viszkető kiütések beazonosítása. [Kérdőjel? ]

Figyelt kérdés

Kollégiumban lakok. Több, mint 2 hónappal ezelőtt egyszer csoportosan nagy piros kiütések jelentek meg a lábamon, amik borzasztóan viszkettek. Nagyjából egy héttel utána a kérdésben leírt apró kiütések kezdtek el kijönni rajtam és még mindig nem múltak el.


Gyanakodtam poloskára is, szóltam is a kollégium vezetőségének (akik majd mostanában fognak csak poloskaírtót hívni), szobatársam kezén volt inkább, másik, tőlem 4 szobával arrébb lakó társamnak a homlokán volt hasonló, de nekik mind elmúltak. Még két személynek a nagyobb fajta volt 1 hétig, de aztán nekik is elmúlt. (Biztos két külön dolog ez.)


Már akkor is új jelent meg (idővel eltűnnek), amikor csak ott voltam és nem aludtam ott. Szüleim azt mondták, lehet csak a nadrágtól pálik be a bőröm és attól jön ki, hát vékonyabban mentem és most ismét van új. Még mindig a lábamon jött ki a combjaimnál és a nemi szervemen is van egy, valamint a hasamon.


Nézegettem ezzel foglalkozó oldalakat, de nem találtam hasonlót. Micsoda lehet ez?



2014. dec. 21. 04:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, visszakérdeznék: miért nem mentél el orvoshoz ? Lehet, hogy rühatka !
2014. dec. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még nem volt időm rá. Nem tűnnek csípésnek egyébként.
2014. dec. 21. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!