Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit használjak ekcémára?

Mit használjak ekcémára?

Figyelt kérdés

Nem használ a gyógyszertári kikevert krém, az ekcéma stop mannnaszappan csomag sem, meg még sorolhatnám mi mindent próbáltam. Egyedül a nivea krém az ami valamennyire használ. De nem mindig. Viszket mint a fene. Ráadásul a nyakamon van és már nem bírom elviselni.....látszik, ronda és persze fáj is. Elegem van. Van valakinek ötlete mit használjak?

17/l



2015. jan. 24. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aloe vera mindenre jo. Probáld ki, bőrnyugtato is :)
2015. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos azt is próbáltam már az sem segített ://////
2015. jan. 24. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem télen mindig kijön a kezemen, véresre reped sajnos. Körömvirág kenőcsöt próbáltad már? Sűrű, lassan ivódik, és elég furcsa illata van, de nekem az meg szokta nyugtatni. Illetve a Kamill Intensive+ kézkrém is jó.
2015. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mitől van ?

allergia ?


nagypapámnak tizenévig a bolti tejtől volt, most mamámnak van 10 éve a tartósítószerektől

(tej, vaj, lefújt tőkehús, tartóskenyér, gyógyszerek, stb,)

2015. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kevés védekezés, hogy 10000 embernek ilyen nincs, ha annak az egynek meg post attól van


még az orvosok sem túl felkészültek :(


állítólag 10 napig kell kibírni főtt barnarizsen, ami kitisztít, és utána mellétáplálni apránként, és figyelni, hogy mitől lesz rosszann a betegség.


Akinek annyi rossz, az megcsinálja !

2015. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy félrekezelt a bőrgyógyász és nem ekcéma, hanem streptococcus, arra más kell. A kollegán kezén volt olyan.

Ajánlom dr.Vikonkál Norbert bőrgyógyászt, jó. Az ekcáméta a gyógyszártárban milyen mixet kaptál? Mert ha mégis ekcéma a hydrocortison, phenylbutason és ftorocort mixnek jónak kell lennie. Ha nem ezt kaptad, ezt írasd fel.

2015. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 melcsicica válasza:
Aveeno Cream!!Direkt nagyon szaraz ekcemas borre van (tobbfele termekuk van -itt Angliaban az orvos irta fel a lanyomnak)..Betnovate fejbor ecsetelo 1 nap alatt elmulasztotta a lanyom gyulladt hamlo ekcemaszeru ,ami 2 honapig semmitol nem tunt el..
2015. febr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!