Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ekcémára, allergiára az...

Ekcémára, allergiára az ujjon, milyen krémet használjak?

Figyelt kérdés

Ne szteroidosat!!!

Egy 2 cm-es részen kiszárad a bőr a kézujjamon, majd kireped, vérzik és fáj.


2010. nov. 1. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó neked, hogy csak 2 cm-es részen :( Nekem mindkét kezemen végig az összes ujjam, most jelenleg be se tudom szorítani ökölbe a kezem. Canestennel szoktam kenni ez valamennyire enyhíti, amúgy az esetek nagy részében nem használ semmi. Bőrgyógyásznál is jártam nem is egynél, de semmi...
2010. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mész el másik bőrgyógyászhoz? Lehet, hogy szteroidos krém javítana az állapotodon.
2010. nov. 1. 20:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeretnék nektek segiteni, higgyetek nekem. Nem hallottatok még a Dr Lenkei féle vitaminkészitményekről? Bármilyen hihetetlen, sok ekcémás meggyógyult már a multivitaminjától. Menjetek be a boltjába, nézzétek meg a neten a honlapon hol van hozzátok legközelebb bolt, és vegyétek meg a multiból a közepest, valamint A-D vitamint, és még E-vitamint. Tuti hogy egy-két hónap mulva azt mondjátok hogy javultok, aztán meg szép lassan teljesen elmulik a bajotok. Szokjatok le a tejtermékekről, és iktassátok be a hidegen sajtolt olajokat a napi táplálkozásba. Ha érdekel, tudok még részletesebben is tájékoztatást adni. Ja, és olvassátok el az első könyvét is! Felemelő lesz.
2010. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki kéne próbálnotok az Ilcsi csipkebogyó habkrémet, az ügyeleten a súlyos égésre kenték nekem a kezemre és láss csodát, azonnal múlni kezdett a fájdalom és 3 nap után, már varrasodott.
2010. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok


Én már nem megyek több bőrgyógyászhoz, 3 helyen jártam és semmi.. :(

Viszont az utolsó 2 válaszoló ötletét köszönöm, utána járok hátha segít :)

2010. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Próbáld ki ezt is. [link]
2010. nov. 2. 12:00
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem bevált, csak valahova úgy elpakoltáka gyerekek, hogy nem találom. De megyek és veszek egyet.
2010. nov. 2. 12:01
 8/9 A kérdező kommentje:
2010. nov. 2. 13:05
 9/9 anonim válasza:
mandula olajos testápolót! nekem bevállt :)
2013. dec. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!