Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lisztérzékeny vagyok, segítség...

Lisztérzékeny vagyok, segítség kéne munka ügyben. Bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Üdv. Lisztérzékeny vagyok, és kaptam egy állásajánlatot egy normál látványpékségben, nem lenne túl "veszélyes" elvállalni? Mármint a maga a közeg, amiben lennék.

Köszi a válaszokat!



2015. jan. 30. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én biztos nem vállalnám.
2015. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tudtommal a lisztérzékenység az "belül" jelentkezik, azaz, csak akkor van gond, ha megeszed

ha meg liszt allergiád lenne, akkor pedig abban az esetben lenne gond, amikor hozzáérsz

2015. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy ebből csak akkor van gond, ha megeszed. Ebben az esetben nem hiszem, hogy bajod lenne tőle. Ha tudnám magamról, hogy ellen tudok állni a finom illatoknak, akkor simán elvállalnám.

Arról nem is beszélve egyébként, hogy a látványpékségek egy jó része fagyasztott cuccokat süt csak, így közvetlenül nem is biztos, hogy találkozol liszttel.

2015. jan. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem sütiket kell tesztelni megevéssel, így igen, bevállalnám. Én cukorbeteg vagyok, de simán jelentkezek cukrászdákba is.
2015. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!