Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Pollen allergia: Tudtok nekem...

Pollen allergia: Tudtok nekem tüneteket enyhítő módszereket mondani, ami működik is?

Figyelt kérdés
Sokat mosom a hajam, szedem az antihisztamint, satöbbi satöbbi mégis olyan pocsékul vagyok, hogy fél percenként fújom az orrom, percenként tüsszentek vagy négyet, alig alszok valamit, az orrom folyamatosan dugul.. Próbaidős vagyok melóban és nem hiszem, hogy a fél percenkénti megállás és orrfújás segíti a munkatempót, nameg hol a figyelmem ha 2 órákat alszok..
2015. márc. 19. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne a gyógynövényeket kipróbálnod.Jó pár ismerősöm már csak papiron allergiás egyébként meg tünetmentes és nem szed gyógyszereket.Páran meg is osztották a tapasztalataikat. Jobbulást Neked!
2015. márc. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy porra vagy allergiás? Szerintem, én igen. Reggelente tüsszentek vagy 6-ot, bár nem szedek semmit, nem dugul az orrom, és kitűnően alszom.

(bocs, gondolom nem segítettem), menjetek el allergiatesztelésre, vagy hogy hívják, amin kiszűrik, mire vagy az? Vagy pontosan tudod hogy pollen? De az is, télen???? Én is azt hittem, nyáron még..de jött a tél, és nem múlt el..Akkor gondoltam biztos por..:(( az se jobb..

Már megint nem segítettem....

2015. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hehhe. A teszt megvolt már rég, nagyon sok virág és fa pollenjére vagyok allergiás. Én sem értem igazán, most egy hónappal előbb kezdődött, mint eddig, de a tünetek stimmelnek.
2015. márc. 22. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!