Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véradás - valakivel történt...

Véradás - valakivel történt már olyan a többedik véradása után, hogy kijelentik, hogy nem adhatok többet vért, de indokot nem tudnak rá mondani, csak annyit, hogy a vérem nem ment át a vért tesztelő (nagyon érzékeny) gépeket?

Figyelt kérdés

így hát, lehet, hogy ugyan semmi bajon, úgymond nem etikus többször próbálkoznom?Kissé felháborító a dolog, mert ha egyébként egészséges vagyok, és állandóan vérhiány van, akkor miért kifogás az, hogy már kétszer "megbuktam" a teszteken...


A doktornő aki közölte ezt velem ezt az egészet, egyébként azt mondta, hogy lehetséges, hogy csak valami átmeneti kis betegség volt mind a kétszer, vagy allergiás vagyok (erről nem tudok, soha nem volt panaszom semmi ilyesmire)és mégis aláírattak velem egy papírt, hogy többet nem próbálkozhatok.

Ti mit gondoltok? Hasonló tapasztalatok?



2014. okt. 4. 00:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Keresd meg a háziorvost, kérj kivizsgálást. Ok nélkül nem dobnak vissza.
2014. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!