Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kutyaszőr allergia?

Kutyaszőr allergia?

Figyelt kérdés
Hozzánk került egy biewer yorkshire terrier kölyök kutya és édesanyámnak allergiás tünetei vannak tőle. Korábban volt egy pit bull terrierünk és egy yorkishire terrierünk, rájuk nem volt allergiás, tehát nem automatikusan allergizál mindenféle szőrre. Miért lehet ez? Van rá esély, hogy enyhülnek a tünetek, ha a kutyus leváltja a kölyök szőrét, vagy ahogy nagyobb lesz, megnyírjuk?

2015. ápr. 19. 18:50
 1/2 karina11mogyi válasza:

nekünk is pitbull és yorkshire terrierünk van.(:

és én is nagyon alergiás vagyok,de amikor előszőr megkaptam akkor én is rosszul voltam de ugymond megszoktuk.egyépként a yorkshire terrier allergiás embereknek való mert a szőre valamitől más.még amíg nagyon alergiásak vagytok akor ne aludjatok vele vagyis a pitbullal nem is nagyon lehet hanem a kicsivel ne.és szerintem enyhül majd az alergia.(:(: Remélem beválik.(ha nem akor próbálj utána olvasni)

2015. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 karina11mogyi válasza:
És még annyi hogy vannak még ijen alergia gyógyszerek is.( amit ha szedtek egy két hétig akkor sokkal jobb lesz).de még attól is lehet hogy virágoznak a fák és kereszt alergiátok van.(nekem is az van)de ha majd elvirágzott pl:a mogyoró fa vagy az aranyeső akkor jobb lehet.Vagy ha egyik sem segÍt akkor el kel sajna ajándékozni őket ami tudom nagyon fájdalmas.de nagyon reménykedem hogy ez csak átmeneti ez a fránya allergia.
2015. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!