Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Melyik növénynek van most a...

Melyik növénynek van most a szezonja, ami szemgyulladást okozhat?

Figyelt kérdés
Ezen a héten már másodjára gyulladt be a szemem, miután sokat tartózkodtam kint. Vörös és nagyon csipás, múltkor kamillateával törölgettem, elmúlt, most is ezt fogom csinálni, de mitől lehet? 5-6 éve volt még hasonló, akkor is így tavaszi - nyári időszakban és azóta sem derült ki, mitől. Voltam már több allergiavizsgálaton régebben más okok miatt, de még soha nem derült ki, hogy bármire is az lennék...

2015. ápr. 22. 10:32
 1/1 anonim válasza:

Velem hajszálpontosan ugyanez a helyzet! :O

Én azt hittem, hogy esetleg belement valami és ott maradt és ettől gyulladt be, de így, hogy neked is ez van, kezdek, gyanakodni, hogy mégiscsak allergia lesz, vagy hasonló, bár én tudtommal semmire nem vagyok allergiás...

2015. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!