Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A Bangtan Boys tagok allergiás...

A Bangtan Boys tagok allergiásak valamire?

Figyelt kérdés

2015. máj. 2. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Ez miért olyan érdekes? Te se azzal kezded a bemutatkozást, hogy "A nevem Lajos, 23 éves vagyok és allergiás a répafélékre."

Miért kéne azt bárkinek tudnia, hogy ők allergiásak-e? Attól még, hogy idolok, a színpadon kívüli életükhöz senkinek semmi köze. Magánélet. Igen, talán hihetetlen, de nekik is jár.

2015. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek, hogy feltettem ezt kérdést.

Nem azért kérdeztem, hogy "Hú mindent megakarok róluk tudni!" Azért ennyi eszem nekem is van.

Nem azt tettem fel, hogy milyen alsógatyát hordanak... Ezen lehetne kiakadni..

2015. máj. 3. 13:02
 3/3 anonim válasza:
100%

Első:nem kell rögtön letámadni azért mert megkérdezte,utálom az ilyen embereket,most aval hogy igy válaszoltál,valami jobb lett?könyebb lett neked? mindegy nem állok le vitatkozni a marhaságokon.


neked pedig kedves kérdező:nem olvastam róluk sehol sem hogy allergiásak lennének bármire is,bár ez nem ide tartozik de JK rengeteget szipog a nátha miatt.

2018. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!