Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Melyik kozmetikai cégnek...

Melyik kozmetikai cégnek vannak a leginkább természetes összetevő amelyik nem okoz allergiát? Legjobb arc és testápoló érdekelne.

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 14:28
 1/9 anonim válasza:
Én finomítatlan shea vajat használok arc és testápolónak. Vichit vettem előtte, azzal is elégedett voltam, de a shea vaj egy csoda. Olvass utána, mikre jó még, semmi allergizáló nincs benne. Bár én lecseréltem a szappanjaimat is shea-vajasra, lehet, hogy az is számít, de látványosan csökkentek a ráncaim, alig van bőrhibám az arcomon, pattanás is elvétve.
2014. dec. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kiwi85 válasza:

Én évek óta befejeztem a Vichy típusú cégekkel, figyu egyet tehetsz, olyan termékeket keress, amikben nem találhatóak az alábbi mérgek: paraffin, parabenek, propylenglykol, sodium lauryl sulfate, PEG.

Nem véletlenül bíznak az orvosok patikai készítményekben, azt írják fel különböző bőrproblémákra. Én amit kipróbáltam, és maximális biztonsággal használhatod az egy gyógyszertári család. Én innen rendelgetek meg a rokonság:

www.magisterproducts.hu

2015. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek. shea vajat próbáltam már, de nekem kicsit zsíros volt arcra. ajkaimat picit meg kiszárította. Vichy méregdrága és utánajártam picit... valóban tartalmaz az általad említett káros összetevőket (legalábbis egy részüket).


nem hallottam még a Magister termékcsaládról, de akkor kipróbálom. ...profinak tűnik a webshopjuk is és valóban előny, hogy nagy tisztaságú alapanyagokból dolgoznak. köszi, titkon remélve pont valami ilyesmi választ vártam :-)

2015. jan. 3. 00:45
 4/9 anonim ***** válasza:
én a meska kozmetikumra teszem le a voksomat, eddig ez az egy ami bevált, vegyszermentes. mostán is elküldik az arckrémet. csak természetes hatóanyagokból állítják össze a krémeket-ami nagyon ritka.
2015. jan. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gazdag Évi válasza:
Amúgy a Meskán fenn vannak a Magisteres cuccok is, de én a honlapjukról rendelek, mert ott átláthatóbb minden. Én alapvetően a Meskázást egy jó kezdeményezésnek tartom, de vigyázni kell a nem bevizsgált, házi készítményekkel, azoknál változhat a minőség.
2015. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Melyik kozmetikai cégnek vannak a leginkább természetes összetevő amelyik nem okoz allergiát?"

Te egyébként lenni magyar?

2015. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocs, tabletről írtam és folyamatosan kijavítja baromságokra a mondandómat.


Azóta megérkezett a Magistertől egy

Rózsa Arckrém és egy Hialuronsavas Szemránckrém.


Mindkettő fenomenális. Szemránckrém gyakorlatilag 2 nap alatt csodát tett és csak napi 2x kentem.


Édesanyámnak pedig egy Narancsbőr elleni feszesítőt rendeltünk és az valami hihetetlen. Fogok még onnan rendelni az hótziher. Remek cég. Kiváló árszabással és minőséggel. Köszönöm mégegyszer mindenkinek a segítséget.

2015. jan. 7. 04:01
 8/9 Csőke Csenge válasza:
Én az Ilcsi-t tudom ajánlani.Csak természetes összetevői vannak,sőt annyira természetes hogy még kenyérre is lehet kenni.
2015. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nagy Rebus válasza:
Sajna az Ilcsi az nem egy átlag magyar pénztárcájához van mérve:-( és beszerezni is elég macerás!
2015. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!