Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia, reflux, vagy asztma?

Allergia, reflux, vagy asztma?

Figyelt kérdés

Reggel felkelek, és délelőtt folyamán elkezdek berekedni, a torkom váladékot termel, ami miatt folyamatosan köszörülöm a torkomat. Van, hogy be is rekedek.

Van, hogy délutánra ég a légcsövem.

Időnként légszomjat érezek, van hogy kerékpározás közben. Ilyenkor azt érzem, hogy egy nagy levegőt kell vennem, amivel teljesen (ütközésig ) szívom a levegővel a tüdőmet. Pedig nem is kapkodom a levegőt, van egy normális tempóm.

Estére főleg amikor lefekszek elalvás előtti pillanatban van hogy nem kapok levegőt. Főleg ha a hátamon próbálok elaludni.


Van egy kis túlsúlyom, ami csak akkor zavar, ha fel vagyok fúvódva.

Voltam üzemorvosnál pár hete azt mondta szerinte sok a savam, és adott savlekötőt.


Ti mire gondoltok? Merre indulnátok?



2015. máj. 10. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is, nem lehet asztma, mert nekem is az van és olyankor annyira légszomjam van, ha nem veszem be a gyógyszerem, hogy hiperventillálnom kell. Ugyan akkor allergiás is vagyok, tehát esetleg ha máskor is tavasszal és nyáron fordult elő ilyen veled, akkor repcére vagy más most virágzó növényre lehetsz allergiás, esetleg még a penészre szavaznék, azt ugyanis nem lehet idejében észre venni, ha olyan az ágy mögötti rész, hiszen ott ritkábban takarítunk.. szóval még talán ez jöhet szóba. Remélem segítettem.
2015. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Voltam egy főorvosnál.

Asztma irányába indul... Kaptam kétféle inhalációs cuccot, meg egy alergia gyógyszert...

2015. máj. 13. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!