Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit tegyek porallergia ellen?...

Mit tegyek porallergia ellen? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Desloratadin-t használok kiütések ellen, de már semmit se hat a gyógyszer, pedig igyekszek ritkán venni belőle hogy ne szokja meg a szervezetem. A kiütések felduzzadnak, vörös színűek és viszketnek, irritálja a bőröm. Jégbalzsam nem segít, gyógyszer nem segít. A szobámat minden hónapban alaposan kitakarítjuk, padlószőnyeg nincs. Mit tegyek? Olyan mintha vírusos lennék, az egész testem ellepik a vörös felduzzadt foltok. Bolondulok meg, annyira viszket! Nagyon szépen megköszönném a válaszotokat! 15/L

2015. jún. 21. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van szőnyeg/padlószőnyeg szedesd fel, faliszőnyegek, függönyök le, lehet venni portaszító párnákat/ágyneműket, naponta porszívózás+felmosás.

A legsterilebb szobában is porallergiád lesz, de valamennyit javít rajta

2015. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy attól van? Nem valami rovar van a szobában?

Fiam is porallergiás, de kiütései nincsenek. Ő napont porszívózik.

2015. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy a portól van. Az allergiateszten is ez volt kimutatva. Legtöbben a poratkától fújják az orrukat, taknyolnak meg tüsszentenek vagy kivörösödik a szemük. Én ilyeneket nem tapasztalok, csak viszkető kiütéseket. :)

Próbáltam már halolajat keverni a gyógyszer mellé de az sem hatott.

2015. jún. 21. 14:32
 4/5 anonim válasza:
Allergiásoknak ajánlom a Thomas Allergy & Family terméket, mert vízszűrővel rendelkezik - olvassatok utána a neten - és valóban csodákra képes. Ezen kívül a porszívó más szűrőkkel is rendelkezik (szintén jók, például HEPA 13). Mindenkinek ajánlom aki bármilyen allergiában szenved, hogy olvasson többet arról hogy a jó szűrésű porszívók nagyban befolyásolják az ember közérzetét. :)
2020. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van itt még valaki?
2022. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!