Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A testhőm 35,4-35-9 között...

A testhőm 35,4-35-9 között mozog, ez normális?

Figyelt kérdés
A testhőmérsékletem állandóan 36 alatt van, nem fázom, ez normális?
2015. júl. 10. 04:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,36.6 a normális testhőmérséklet,annak örülj,hogy nem állandó hőemelkedésed van,nekem hónapok óta emelkedett a testhőm és egyszerűen ezzel nem lehet létezni!!!

Ez a fázom nem fázom téma nagyon érdekes,én mindig akkor fáztam,ha megemelkedett betegség miatt a testhőm,viszont mióta sajnos meg van emelkedve azóta nincs miatta fázás érzet,de például ha lemegy véletlenül 36.6 fokra ami előtte a normális volt akkor már fázom.Tehát nem olyan egyszerű dolog ez ,ha neked évek óta ennyi a testhőmérsékleted akkor hozzászoktál és azért nem fázol.

2015. júl. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mérd meg másik lázmérővel is.
2015. júl. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tényleg igaza van a másodiknak,ha van otthon régi higanyos hőmérőd akkor azzal mérd meg,úgy hogy kb 10percig tartsd bent hónaljban.Ezek a mai digitális hőmérők nem érnek egy kalap xart sem!!
2015. júl. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy irtak,mmerd meg masikkal is
2015. júl. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!