Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha allergiás vagyok az AUGMENT...

Ha allergiás vagyok az AUGMENTIN-re, akkor a PENICILLINRE is az lehetek?

Figyelt kérdés

Voltam ma dokinál, tüszős mandulagyulladásom van szerintem, erre nem volt ott az orvosom, szóval helyettesítő orvos volt. Aztmondta szerinte ez vírusos, szóval nem ad rá semmit, csak vitaminokat.

Az a fő, hogy tiszta gennyes a mandulám, fehér pöttyökkel, és pokolian fáj, nem tudok enni inni aludni....

Mondtam neki erre ő hogy ez már csak jobb lesz. Vett törletet, pénteken lesz meg az eredmény. Félek hogy nem kezeli ki normálisan, aztán vághatják fel a mandulámat, a tüszők végett...

Na és gondoltam, hogy elkezdek penicillint szedni, mert már nem bírom tovább. De félek, mert az Augmentinre meg allergiás vagyok.... Mi legyen? Vettem tantum verdét, meg fájdalomcsillapítózom magamat 3 óránként...



2015. aug. 12. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Az augmentin is penicillinszármazék, lehet keresztallergia a két gyógyszer között. Ne vedd be, hanem menj vissza az orvoshoz!
2015. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!