Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbél probléma?

Vakbél probléma?

Figyelt kérdés
Hetek óta a hasam jobb oldalán alul szurkáló érzésem van. Esténként pedig keményebbnek is érzem. Voltam orvosnál és 3 cm-én megvastagodott a bélfal ( de nem extra gyulladás) Kaptam Augmentint ( napi 2x1-et ) és 3 nap múlva kell kontrollra visszamennem. Most mit várjak ? Hogy hasson a gyógyszer ? Ha esetleg nem javul akkor mit csinálnak ? Félek a műtéttől...

2015. júl. 1. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt vajon hogy állapította meg? Ultrahanggal?

Vakbélre nem szoktak gyógyszert írni, azt műteni kell. Ne félj, hamar felgyógyulsz, ha valóban az.

2015. júl. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen. Ultrahangot csinált,de nem merte 100%-ra azt mondani,hogy műteni kell.
2015. júl. 1. 00:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha javul nem csinálnak semmit, hiszen nem lesztöbbet panaszod.


Ha meg 3 nap múlva (komolyan nem lehet kivárni? a doki tudja mit csinál, neked is elmondta!) azderül ki műteni kell, hát műteni kell. Inkább a műtét mint a halál,nem?

2015. júl. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom csak van egy 8 hónapos babám akit nem tudok kire rábízni...Békéscsabára kellene levinnem ( ott max 3 napot tudnának vállalni ) de ahoz vonatozni,stb...és akkor saját felelősségre jöhetnék ki 3 nap után...
2015. júl. 1. 01:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 3 nap után ki is engednek a műtét után.

A saját felelősségre pusztán annyit jelent, hogy az orvos nem javasolja a hazamenetelt, de semmi hátrányod nem származik belőle, ha bármi probléma adódna, természetesen mindenhol ellátnak. Van olyan kórház, ahol a babával is fogadnak, kérdezz rá, ha nincs más mód.

2015. júl. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
2015. júl. 1. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!