Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mennyi idő után okoz az...

Mennyi idő után okoz az orrspray súlyos károsodást?

Figyelt kérdés

Súlyos allergiám van, és nem hogy el van dugulva az orrom, egyszerűen feszül az egész arcüregem, és minden nyelésnél klottyan egyet a fülem.


Egyedül a xilometazolinos orrspray segít, viszont arra rá van írva, hogy 3-5 napig szabad csak használni, mert utána kialakul valami iszonyatos valami, és soha többé nem fogok tudni lélegezni rendesen spray nélkül.


Igaz ez? Ha használtok orrsprayt, mi volt a max. idő amíg még nem jöttek a szövődmények?


(légyszi senki ne ajánljon tengeri sós orrsprayt, az vicc :))



2015. szept. 10. 17:36
 1/1 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a bajom, ha folyamatosan hasznalod mint en eleg gyorsan kialakul en mar 2 eve nem tudok leszokni az orrsparyrol, ez akar kialakulhat kb 1 honap allatt (es a tengeri viz tenyleg nem hasznos semmire) es voltam allergologushoz csinaltam ver tesztet es vegul fel irtak nekem egy gyogyszert, de semmire sem hasznalt..sosem dugaszolta ki az orrom..csak azt tudom ajanlani hogy ne hasznald...kinozd magad ne juss ugy ahogyan en vagyok ( nem akarlak rad ilyeszteni de semmi ertelme ezt hasznalni) :(
2015. szept. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!