Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Prevalin orrspray tapasztalata...

Prevalin orrspray tapasztalata van valakinek?

Figyelt kérdés
Használja valaki allergiára? Segít valamit? Folyamatosan csavarja az orrom valami és prüszkölök egész nap. Erre szeretnék valamit, de nem gyógyszert szedni.

2015. aug. 29. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebbe a percbe fogom kipróbálni pont..

Igaz mellé én gyógyszert is szedek,mert annyira szenvedek r*hadt parlagfű miatt,így az sokat enyhít.De most megint orromra rá jött a dolog kicsit.Kiderül jó e bár szerintem ez is kalap sz... ér mint általában ezek az orr spray-k.(Anyum vette kipróbálni saját magán,ő nem ájult el tőle igaz neki nem olyan erős amúgy se)

Utólag mikor egyet néztem magam orrspray-t is rám hozta a tüsszögő rohamot.

Na kiderül... :-)

2015. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kipp-kopp.. Eddig nem hozta rám a rohamot,viszont fehér trutyis :-D Kissé gusztustalan,bár nem leselkedek bele az orromba.Kíváncsi leszek,hogy hat..
2015. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!