Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha látnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha látnátok egy srácot egy táblával az utcán, amire lenne valami vicces szöveg írva, vagy valami hasonló ami öleléssel kapcsolatos, megölelnétek?

Figyelt kérdés
Mármint nem ilyen free hugs, hanem hogy vidíts fel egy öleléssel, ilyesmi. vagy ez szánalmas ?
2015. júl. 27. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Én megölelném minusz el.


20L :* <3

2015. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kedves....
2015. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem azért mert szánalmas, hanem mert nem ölelgetnék random idegeneket amúgy se.
2015. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jönne valami perverz és ráélvezne, tuti.
2015. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megölnél :(?
2015. júl. 27. 00:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Az emberek általában megválogatják, kit engednek be az intim zónájukba. Ez teljesen normális hozzáállás, az viszont nem, hogy valaki táblával a nyakában válogatás nélkül engedjen bárkit magához. Elég beteges gondolat. Ha annyira táblával akarsz kapcsolatot keresni, inkább mosolyt kérj, ne testi kontaktust. Arra legalább lehet lesz valaki, aki reagál, bár a többség számára ez is érzelmileg önállótlan személy benyomását kelti. Aki harmóniában él önmagával, és párkapcsolatot keres (nem pedig pótanyát), annak nem elég, ha egy random ismeretlen közeledik hozzá, hanem vannak önismereten alapuló igényei.
2015. júl. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Én egyik magyar nagyvárosban láttam egy olyan srácot, akin szabad ölelés feliratú póló volt. Ment oda a sétálóutcában az emberekhez, nyilván érthető okokból lányokhoz, mert nem homokos, de kiábrándító volt látni, hogy szinte 10-ből 8-9 lány élből elzavarta. Ekkor elgondolkodtam azon, hogy vajon ez külföldön is így megy, vagy csak Magyarországon? Aztán, amikor kimentem külföldre, láttam, hogy ott ez nem így megy. Sokkal nyitottabbak, barátságosabbak a lányok.
2015. júl. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor lattam ilyet, megoleltem az illetot nemtol es kinezettol figgetlenul. N
2015. júl. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mert nem vagyok az az ölelkezős típus. Az utóbbi négy évben három embert öleltem meg, az egyik közülök a párom, a másik meg az öcsém.
2015. júl. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
OLELES! :))
2015. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!