Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mire lehetek most allergiás?

Mire lehetek most allergiás?

Figyelt kérdés

SOsem voltam semmire sem allergiás, talán egy kicsit a porra, de hát ki nem tüsszög ha száll mindenfele. Viszont most nagyon kijött rajtam, tüsszögök, folyik az orrom egész nap és viszket a szemem.


Elsőnek arra gyanakodtam, hogy amit vettem 1 hónapja öblítőt, de aztán ezt kizártam, mert csak akkor jön elő az allergia, ha bent vagyok a lakásban. Nem csak itthon szoktam lenni, hétköznap másik városban lakom albérletben, 1-2 napot a barátoméknál is eltöltök, hétvégén pedig hazajövök. És mindenhol jelentkezik. Az albérletet és itthon a házat kitakarítottam, kiporszívóztam, kimostam mindent amit tudtam, bár ezt 1-2 hetente mindig megteszem és eddig nem volt iylen problémám, csak most kezdődött.


Szerintetek mire lehetek allergiás akkor?


2015. okt. 11. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
fene tudja, talan a baratnodre ?
2015. okt. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kincsi99 válasza:

Biztos a pollenre. A testvérem is ezt csinàlja amikor elkezdődik a tavasz.Fujja az orrát és nagyon viszket a szeme.

Egy tanács:

Homeopátiás golyócskakat kell enni attól jobb lesz. A nevüket kesőbb küldöm

2015. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!