Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás lehetek egy alapozóra?

Allergiás lehetek egy alapozóra?

Figyelt kérdés
Most bekentem az arcomat egy új alapozóval (bb) és rá 5 percre teli lett az alkarom belül, utána kívül is ilyen halványabb piros illetve bőrszínű kiütésekkel. ez mitől lehet?

2015. aug. 31. 14:43
 1/7 A kérdező kommentje:
még a hasamon is..
2015. aug. 31. 14:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem egyszer egy arckrém után lett az egész nyak tele apró piros pöttyökkel. Igyál meg gyorsan egy Kalcium pezsgőtablettát és ne használd többet az alapozót.
2015. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen , lehetsz allergiás ! Én sminkre meg bogárra is allergiás vagyok . Egy tenyérnyi piros folt van a fenekemen egy csípéstől! :-/
2015. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen , kalcium !!!
2015. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ittam 2 tablettát. szerintetek mennyi idő amíg eltűnik? :/
2015. aug. 31. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb fél óra alatt lement.
2015. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kalcium tabletta nem jo allergiara, ez egy tevhit...ilyenkor antihisztamint kell bevenni.


En is allergias vagyok az alapozora es a kopuderre.Borzalmas szenvedes ez nekem, hiszen nagyon igenyes vagyok, smink nelkul ki sem teszem a labam a lakasbol.

Allandoan fajt a torkom, be volt gyulladva az arcuregem es szedultem, egyszoval nagyon furan ereztem magam. Almaimban nem gondoltam volna hogy a sminkben talalhato osszetevok okozzak a problemamat. Akkor jottem ra, amikor egyik nap nem sminkeltem magam alapozoval. Azota egyaltalan nem hasznalok semmilyen pudert, mivel tobbfelet is kiprobaltam egyik sem volt jo. Az olcsotol a legmarkasabbakig, amikre az volt irva hogy hypoallergen, de ezek szerint meg sem szaz szazalekig azok... (pld.Alverde,Clinique)A napokban az interneten raakadtam egy olyan puderre, ami jonak tunik, proba cseresznye :) ha valakit erdekel irjatok es megirom a markajat es hol lehet kapni. Udv.mindenkinek

2018. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!