Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez milyen allergia lehet,...

Ez milyen allergia lehet, (kiütésekről kép lent)?

Figyelt kérdés

Már harmadik alkalommal jött ki rajtam ez a fura kiütés, ami egy idő után az egész testemet elborítja, picit viszket is, meg piros, kidudorodik. Másodjára ügyeleten kaptam calcium injekciót, attól elmúlt, most pezsgőtablettától is elmúlt.

Próbáltam végiggondolni, hogy milyen allergia lehet ez, de nem használtam mindhárom alkalommal a korrektoromat, amire először gyanakodtam, mindhárom alkalommal máshol aludtam, és azt mondják, az ételallergia nem ilyen kiütéseket eredményez.

Valaki nem tapasztalt hasonlót?


[link]



2015. nov. 1. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Csalánkiütéseid vannak. Lehet ételtől, de akár vegyszertől, hígítótól is. Gondold át használtatok-e új tisztítószert a konyhában, vagy fürdőszobában. Esetleg illatos felmosófolyadékot, WC-be valami szert? Valami új gyógyszer, étrend kiegészítő is szóba jöhet.
2015. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, új tisztítószer nincs, mindent régóta használok, akkor csak olyan étel lehet, amit mindhárom alkalommal ettem, csokira vagy fehér lisztre gyanakszom. Létezik?
2015. nov. 1. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan dolgok vannak, hogy el se tudod képzelni. Igenis lehet ételtől, átvitten ugyan, de nekem is csalán lesz és ételtől. Ha nem találod meg a felelőst és továbbra is rendszeresen jön, szerintem menj el allergológushoz, én magamtól sose jöttem volna rá mi a bajom, ő meg azonnal mondta.
2015. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaz, nem allergológus, de bőrgyógyász látta végül. És megnyugtatott, hogy valószínűleg mégsem allergia, hanem a vírusos megfázásom szövődménye. *hatalmas kő leesett*
2015. nov. 3. 02:08
 5/5 anonim ***** válasza:
mosószer allergia is lehet, öblítő allergia is lehet. próbáld meg lecserélni valamelyiket, hátha nem lesznek ezek a kiütések tovább. én például az ultra kerm kézmosótól, ultrapasztától kapok kiütéseket a kezemen, hólyagok lesznek rajta és iszonyúan viszketnek.
2015. nov. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!