Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Létezik-e olyan, hogy kimondot...

Avan kérdése:

Létezik-e olyan, hogy kimondottam tejszín allergia? Mi lehet több a tejszínben, ami nincs a tejfölben, tejben, sajtban stb? Esetleg lehet, hogy csak a laktózmentes tejszínnel van a baj?

Figyelt kérdés
Kriminális állapotba kerülök alkalmanként és szerintem a tejszín a baj. Hasmenés, erős hányinger és rettenetes büfögés, amitől igazából hánynom kell szinte mindig. Az a záptojás szagú igazán kellemetlen büfögés. Eltorzul az arcom, amikor feljön. Elképesztő!
2015. dec. 26. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem neked is lehet egy nyelőcső tasakod, amiben rothad a kaja.
2015. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen biztosan nem erről van szó.
2015. dec. 28. 01:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig éppen hogy erről! A nyelőcsőtasakban rothad a kaja, és büfögéskor szellőzik csak felfelé! Közben romlott étel, bomladozó leve csepeg be a gyomorba, ettől van az a pocsék közérzet! Ha jobban megfigyeled, ezek a kellemetlen tünetek, egyáltalán nem függnek a táplálkozási szokásaidtól. Az, hogy te megfigyelted, hogy a tejszín okozza, az csak puszta véletlen egybeesés. Amúgy meg már a boltokban kapható tejszín különlegességeknek semmi közük nincs a tejhez. Ahogy az iskolatej sem látott soha tehenet.

A boltokban kapható tejszíneket Én sem tudom megenni. A legkisebb mennyiség is undort vált ki belőlem is. És valóban az a kénes záptojáshoz hasonló, de én ízben érzem, nem szagban. A legtöbb embernek erre nincs kifinomulva az ízlelése, tehát azt mondják rá, hogy finom.

2015. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor az a tejszín olyan mint a "Mehemed, sose látott tehenet"! Bocs, ezt nem hagyhattam ki. Egyébként egyet értek a kérdezővel, én is allergiás vagyok a műanyagokat tartalmazó tejszínhabokra, ezért kókusztejet készítek házilag.
2019. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!