Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetséges, hogy van valami a...

Lehetséges, hogy van valami a vízben, ami irritálja a bőrömet?

Figyelt kérdés
Évek óta van egyfajta visszatérő, kegyetlenül viszkető kiütés a lábamon, de nem mindig. Bécsben tanulok és itt nem nagyon jött még elő, de amikor hazamentem az ünnepekre, rettenetesen el kezdett viszketni. Semmi olyan étel vagy mosószer, stb. nem jut eszembe, amit máskor ne használtam/ettem volna, már tanácstalan vagyok, hogy mi lehet... ötletek? Én most a csapvízre gondoltam, hátha abban van valami Magyarországon...

2016. jan. 12. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy Magyarországon merre felé laksz, de sok helyen igen kemény a víz ami iszonyatosan szárítja az ember bőrét és ez ezzel járhat sajnos. Lehet neked a lábadnál érzékenyebb a bőröd, nekem pl az arcom meg a hátam viszket időnként, amikor hazautazok pár napra. Én Győrtől nem messze lakok a barátnőmnél és arra is dolgozok ott nekem sincs ilyen problémám, igaz ha néha anyósékhoz megyünk Komáromba akkor néha még ott is érzem ezt, de mi nálunk Esztergom melletti városban szinte mindig ez van, és gyerek korom óta így megy ot nagyon kemény a víz.
2016. jan. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Kaposváron lakom, a barátom pedig Budapesten (Újpest), eddig ezen a két helyen történt ilyen eset. Az egyetlen problémám, hogy nem mindig... Remélem, hogy ez lesz a megoldás, majd megpróbálom letesztelni valahogy.

2016. jan. 12. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Akár évtizedekig is lappangó,valamilyen immunbetegség is állhat a háttérben.
2016. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!