Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Talpi ekcémával küzdök több...

Talpi ekcémával küzdök több mint két éve. Kinek mi vált be, akinek ilyen betegsége van? Alig birok menni, nagyon fájdalmas, viszket és látványra sem éppen a legszebb.

Figyelt kérdés

2016. febr. 14. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ekcéma?
2016. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jobbat nem tudsz, menj a kínaiakhoz, mert az akadémiai orvoslás csak kozmetikázni fog, de nem vezet a gyógyuláshoz. A dolgot belülről kell orvosolni.
2016. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cseréld le az öblítőt és a mosószert, mert amikor izzad a talpad, kioldódik a cucc, és attól is lehet ekcémás. Meg a tusfürdőtől is. Tapasztalatból beszélek.
2016. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,biztos hogy ekcéma.Cserélgettem a mosószert,öblitőt,tusfürdőt ,stb.
2016. febr. 14. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott rá? Egyébként én is ezzel küzdöttem sok éven át, bár nekem a tenyerem meg a lábam köze is terítve volt hólyaggal, mire kiderült, hogy a tusfürdőre vagyok allergiás. :( Azóta csak sensitive-et használok mindenből. Bár igaz, mintha kezdeném "kinőni" a bajt, mert már csak a tenyerem reagál ekcémával, pl. ha bekenem valamivel.
2016. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elocom kenőcsöt próbáld meg.
2016. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!