Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Attol kialakulhat cukorbetegse...

Attol kialakulhat cukorbetegseg h sokaig (9 honapig) nem ettem semmi cukrosat es tegnap ettem olyan salit amin vmilyen cukros ontet volt? Aztan puffadt a hasam es hanyingerem is volt

Figyelt kérdés

2016. febr. 27. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ennek a jelenségnek semmi köze a cukorbetegséghez. Más emésztési történet játszódott le...
2016. febr. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezer éve nem ettem semmi cukrosat. Sőt, egyáltalán semmit ami édes, a gyümölcs kivételével(abból is csak a nem túl édeseket). Nem életmódbeli megfontolásból, hanem mert ilyen az ízlésem. Nem túl gyakori, de gyűlölöm az édességet. Már gyereknek sem ettem meg, sem süti, sem csoki, se semmi ami édes. Nyilván vannak rejtett cukrok, de direktben sosem eszem(évtizedek óta), mégsem vagyok cukorbeteg és nyilván nem lennék akkor sem, ha hirtelen megennék 4 gombóc fagylaltot. Szénhidrát rengeteg mindenben van, a cukorbetegségek pedig az inzulinháztartással vannak összefüggésben. Ha fordított lenne a helyzet és orrvérzésig cukros dolgokat kajálnál, no akkor már lehetne probléma, attól, illetve az egészségtelen táplálkozástól és elhízástól már kialakulhat II-es típusú diabétesz, de esetedben ilyesmiről szó sincsen.
2016. febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huu oke! Megnyugodtam! Koszonom a valaszokat!
2016. febr. 29. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!