Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindennap megeszek 1 tábla...

Mindennap megeszek 1 tábla milka csokit plussz még apróbb édességeket, kialakulhat cukorbetegség?

Figyelt kérdés
hetente kb2000ft ot költök édességre ez sok??:D

2013. márc. 23. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
a cukor betegség nem a milka csokitól alakul ki,
2013. márc. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyi édességnél tejesen mindegy a márka, ez rengeteg édesség. És igen, kialakulhat a cukorbetegség, elhízás és minden más negatív következmény is, amit a túlzott édességfogyasztás okoz. A fogaid is szépen lassan el fognak romlani. A sok édesség tökéletesen kedvez a candida gomba elszaporodásának, meg még egyéb "finomságok".

De hát, a te egészséged, nem az enyém.

2013. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen kialakulhat, sok sok évtized után nem csak a milka csoki lesz az oka ez ennél sokkal bonyolultabb.


Egyébként engem nem tudsz lekörözni :)

Én most vagyok 24 éves és kb mindennap ennyi édességet ettem volt hogy egy tepsi krémest naponta vagy 2 csomag nápolyi :(

Apám 50 éves de fele annyit nem evett mint én.

Megjegyzem elég beteges is vagyok :((

Hosszú évikig inzulinrezisztencia lesz először, aztán cukorbaj ha nem változtatsz.

2013. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na igen a candida is ismerős sajnos :(

Már anno iskolában is mindig csoki, keksz, cukor volt a tízóraim..

2013. márc. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebb csokit és helyettesítsd olyan gyümölcsökkel, amit szeretsz, az is édesség, de egészséges.
2013. márc. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Heti 2000 édességekre sok főleg ha belegondolsz, hogy pénzen vett betegség. Pillanatnyilag boldoggá tesz, ez a nagy veszélye. Rá lehet szokni ugyanúgy ahogy a dohányzásra, az alkoholra vagy a drogra, szerencsejátékra. Az édességfüggőség ugyanolyan betegség mint a fentiek.

De le lehet állni róla...nekem egyszer már sikerült. Csak nagyon könnyű visszaesni sajnos.

Szerintem is érdemesebb lenne azt a pénzt gyümölcsökre vagy alapélelmiszerekre költeni.

2013. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

7/6.

2.000,-ft hetente édességre??.Gyümölcsre,zöldséfélékre mennyit költesz?A rengeteg édességtől először meghízol, a túlsúly pedig vonzza a cukor betegséget, magas koleszterinszintet,amit követ az erek betegsége - súlyos esetben érelzáródás - nem is sorolom tovább.Étrend-és életmód váltás, míg nem késő.

2016. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!